جستجوی پزشکان

مقالات

سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

در این مقاله قصد داریم راجع به راه هایی برای کاهش هزینه های دندانپزشکی صحبت کنیم. با توجه به توضیحات ارائه شده میتوانید هزینه های خود را تا حد قابل قبولی کاهش دهید.

جلوگیری از پوسیدگی دندان برای کاهش هزینه های دندانپزشکی

یکی از راه کارهای موثر در کاهش هزینه های دندانپزشکی،توجه به نکات بهداشتی برای جلوگیری از پوسیدگی دندان است، برخی از این نکات عبارتند از:

  1. نوشیدنی های داغ مصرف نکنید.
  2. از مصرف نوشیدنی های خیلی سرد بپرهیزید.
  3. پس از خوردن مواد شیرین دهان خود را خوب بشویید.
  4. هنگام مسواک زدن از آب سرد برای شستن دهان و دندان ها استفاده کنید.
  5. روزی دو مرتبه مسواک بزنید

پنج شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۶

افرادی مناسب برای درمان لمینت دندان خواهند بود که از دندان‌هایی نامرتب برخوردار باشند. بدرنگی دندان‌ها نیز می‌تواند در انتخاب درمان لمینت دندان تأثیرگذار باشد.

دندان‌هایی سفید و درخشان با لمینت دندان

بسیاری از افراد از دندان‌های نامرتب برخوردار می‌باشند که روش‌های مختلف درمانی ازجمله ارتودنسی برای آن‌ها تجویز می‌شود اما برخی از این افراد به دلایل مختلف از این روش‌ها رضایت کافی ندارند. یکی از این موارد درمان طولانی‌مدت آن‌ها می

سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶

مینی ایمپلنت و یا مینی اسکوور ابزار کوچکی است که با ساختار منحصربه‌فرد خود برای جابه‌جای دندان‌ها در ارتودنسی بسیار کاربرد دارد.

آشنایی با مینی ایمپلنت در درمان ارتودنسی

همان‌طور که می‌دانید یکی از روش‌های درمانی برای مرتب کردن دندان‌ها و همچنین پر نمودن فضای خالی در بین آن‌ها که امروزه بسیار کارایی فراوانی دارد، ارتودنسی و لمینت دندان می‌باشد. این درمان امروزه از حالت سنتی فراتر رفته است. استفاده از درمان‌های جدید با نتایج درخشان در این نوع درمان بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند. یکی از

یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶

لبخندی زیبا با معجزه روش طرح لبخند

آیا می‌دانید لبخند زیبا بهترین آرایش چهره شما می‌باشد؟ وجود دندان‌های ردیف و یک دست، دندان‌هایی که به رنگ سفید هستند حس مثبتی به شما منتقل خواهد نمود. کارشناسان بر طبق بررسی‌های انجام داده به این نتیجه رسیدند که افرادی که دارای دندان‌هایی مناسب و لبخندی تأثیرگذار هستند از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار بوده و در ایجاد ارتباط با گروه‌های مختلف اجتماعی بسیار موفق هستند. امروز قصد داریم به موضوع ایمپلنت و لمینت دندان اشاره نموده و بهترین دندانپزشکی شرق تهران را به شما معرفی نماییم.

ایمپلنت

سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

دندان لمینت شده  نیازمند رعایت بهداشت کامل می‌باشد. با عدم اصول بهداشتی دندان‌های لمینت شده، امکان پوسیدگی وجود داشته و درنهایت درمان عصب‌کشی لازم خواهد بود.

رعایت بهداشت لمینت دندان شده

یکی از روش‌های مؤثر در بالا بردن اصلاح طرح لبخند ایمپلنت و لمینت دندان در دندانپزشکی شرق تهران است که افراد پس از انجام این عمل تصور می‌کنند دیگر نیازی به مراقبت و همچنین بهداشت دندان‌ها نیست و یا کمتر به این نکته توجه می

شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

عده‌ای که به سراغ روش جدید کاشت دندان و یا ایمپلنت می‌روند اغلب سوالی در خصوص میزان عمر ایمپلنت آن خواهند داشت و این موضوع برای آن‌ها تبدیل به دغدغه‌ای بزرگ میشود. امروز قصد داریم که در خصوص عمر ایمپلنت و عوامل مؤثر در این دوام صحبت نماییم.

عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

در ابتدا گفته می‌شود که ایمپلنت روشی دائمی است. آیا این ادعا صحیح است؟ بگذارید کمی تخصصی‌تر این موضوع را دنبال نماییم. ایمپلنت دندان پس از گذر زمان ۳ تا ۵ ماه به بهترین شکل ممکن با سطح لثه و استخوان آن سازگار شده و بدن شما این قطعات را یک جسم خارجی در نظر خواهد گرفت. دندانپزشکان معتقدند که عمر ایمپلنت ۲۵ س

شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۶

آیا در جویدن غذا دچار مشکل شده‌اید؟ آیا از قسمت‌های موجود در دهانتان که در اثر کشیدن دندان‌ها ایجاد شده‌اند رنج می‌برید؟ دقت نمایید که ایمپلنت دندان یک روش بسیار جدید و دائمی بوده که سبب می‌شود دیگر با مشکلات عمده دندان روبرو نشوید.

ایمپلنت دندان چیست؟

دیگر با بی‌دندانی خداحافظی کنید. از دست دندان‌ها مشکلاتی است که دیر یا زود به سراغ همه افراد می‌رود، بی‌دندانی در عدم جویدن صحیح غذا نقش مهمی داشته و در نهایت معده، دستگاه گوارش شما را دچار مشکل می‌نماید. ایمپلنت دندان یک روش جایگزین دائمی برای

ارسال شده در مقالات توسط Daartseo
چهارشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۶

اگر شما هم به دلیل دارا بودن دندان‌هایی زرد و نامرتب از لذت داشتن یک لبخند زیبا محروم هستید. می‌توانید با کمک ونیر دندان یا همان لمینت دندان ، ظاهر دندان‌هایتان را مرتب‌تر کنید و از داشتن یک لبخند زیبا و جذاب لذت ببرید.

ونیر دندان

ونیر دندان یا لمینت دندان چیست؟

قبل از این که برای انجام لمینت دندان به دندانپزشک مراجعه کنید. بهتر است که در

ارسال شده در مقالات توسط Daartseo
سه شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶

در صورتی که یک یا چند دندان از بین برود، دندان‌ها برای پر کردن جای خالی تغییر شکل می‌دهند و به صورت نامناسب در محل مورد نظر قرار می‌گیرند. با انجام ایمپلنت دندان، درمان ارتودنسی برای دندان‌ها سخت‌تر خواهد شد. از این رو توصیه می‌شود که ارتودنسی دندان‌ها قبل از انجام ایمپلنت دندان صورت پذیرد.

انجام ایمپلنت دندان

رابطه ارتودنسی و انجام ایمپلنت دندان

برای این که

ارسال شده در مقالات توسط Daartseo
دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶

اولویت های ارتودنسی و ایمپلنت دندان. نظر پزشکان در این رابطه چیست؟

ارسال شده در مقالات توسط Daartseo | Tags: