جستجوی پزشکان

از لبخند سلبریتی ها چقدر می دانید؟

از لبخند سلبریتی ها چقدر می دانید؟
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷

در این مقاله میخواهیم راجع به عوامل موثر بر زیبایی لبخند سلبریتی ها صحبت نماییم. امروزه دندان در زیبایی چهره نقش بسزایی دارد، دو روش که از آنها برای اصلاح طرح لبخند استفاده میشود لمینت و ایمپلنت دندان است. در این مقاله همراه ما باشید تا بیشتر راجع به این دو روش صحبت کنیم.

لبخند سلبریتی ها

لمینت دندان و زیبایی لبخند سلبریتی ها

لمینت دندان یکی از روش هایی ست که برای زیباسازی لبخند سلبریتی ها از آن بهره میگیرند. دندانپزشکی شرق تهران ارائه دهنده خدمات اصلاح طرح لبخند میباشد که جهت رزرو وقت مشاوره میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید. به طور کل لمینت دندان نه تنها موجب سلامتی دندان میگردد بلکه میزان زیبایی چهره و لبخند را نیز افزایش میدهد، در همین راستا اعتماد بنفس نیز افزایش خواهد یافت.

لبخند سلبریتی ها

مزایای لمینت دندان و تاثیر آن بر لبخند سلبریتی ها

در ادامه مواردی که ممکن است برطرف شدن آنها موجب زیبایی لبخند سلبریتی ها شده باشد را مطرح خواهیم کرد:

  1. در لمینت، اگر دندانی شکسته باشد یا قسمتی از آن پریده باشد، ترمیم میگردد به طوریکه دیگر نشانه ای از آن نباشد.
  2. لمینت سرامیکی نیز به علت عدم رنگ پذیری، در سفید نشان دادن دندان در دوره ای طولانی مدت موثر خواهد بود. در نتیجه افرادی که دندان بد رنگ دارند نیز میتوانند از این روش درمانی بهره بگیرند.
  3. نامنظم بودن دندان ها و عدم قرارگیری فک در جای صحیح موجب میشود فرد به پزشک مراجعه کند و درخواست استفاده از لمینت را داشته باشد.
  4. وجود فاصله بین دندان ها جلوه بسیار نامناسبی دارد، در همین راستا با استفاده از لمینت میتوان فاصله های دندانی را نیز برطرف کرد.
  5. لمینت ترک های روی سطح دندان را نیز رفع خواهد کرد.

ایمپلنت دندان و تاثیر آن بر لبخند سلبریتی ها

ایمپلنت نیز از دیگر مواردی ست که تاثیر زیادی بر زیبایی لبخند سلبریتی ها دارد، در ادامه کمی راجع به این روش صحبت خواهیم کرد. به طور کلی ایمپلنت در مواردی کاربرد دارد که فرد تعدادی از دندان های خود را از دست داده باشد. همانطور که میدانید افتادن دندان تاثیر زیادی بر جلوه نامناسب دندان ها و همچنین چهره خواهد داشت در همین جهت از این روش نیز در جهت اصلاح طرح لبخند استفاده میشود و به شما توصیه میکنیم اگر چنین مشکلی دارید حتما به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا همه مراحل را براحتی و  بدون هیچ استرسی طی کنید.

کمی درباره لبخند سلبریتی ها

بسیاری از بازیگران در گذشته دندان های نامرتب یا بدرنگی داشتند به همین دلیل لبخندشان چشم ها را خیره نمیکرد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه سلبریتی ها به استفاده از روش های اصلاح طرح لبخند روی آورده اند و با رفع مشکلات دندانی خود سعی در زیبا کردن چهره شان دارند که با توجه به نتایج مشاهده شده تاثیر آن شگفت انگیز بوده است.

قدرت علم دندانپزشکی در زیباسازی لبخند

همه مشکلات دندانی که موجب کاهش زیبایی چهره شده اند با علم دندانپزشکی قابل حل اند، بنابراین اگر از مشکلی رنج میبرید حتما به پزشک مربوطه مراجعه و طی یک جلسه مشاوره اقدام به آغاز مراحل درمان نمایید. لمینت و ایمپلنت هر کدام میتوانند برطرف کننده بخش مهمی از مشکلات دندانی شما و در نتیجه زیباسازی لبخندتان باشند. برای رزرو وقت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال شده در احبار توسط Daartseo