جستجوی پزشکان

دندان تاجی از زیبایی

دندان تاجی از زیبایی
یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶

لبخندی زیبا با معجزه روش طرح لبخند

آیا می‌دانید لبخند زیبا بهترین آرایش چهره شما می‌باشد؟ وجود دندان‌های ردیف و یک دست، دندان‌هایی که به رنگ سفید هستند حس مثبتی به شما منتقل خواهد نمود. کارشناسان بر طبق بررسی‌های انجام داده به این نتیجه رسیدند که افرادی که دارای دندان‌هایی مناسب و لبخندی تأثیرگذار هستند از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار بوده و در ایجاد ارتباط با گروه‌های مختلف اجتماعی بسیار موفق هستند. امروز قصد داریم به موضوع ایمپلنت و لمینت دندان اشاره نموده و بهترین دندانپزشکی شرق تهران را به شما معرفی نماییم.

ایمپلنت چیست و چه مزیتی دارد؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که در خندیدن دچار مشکل شده باشید و جای خالی دندان برایتان خجالت‌آور باشد، در واقع شما از نعمت لبخند زیبا محروم هستید. با وجود جدیدترین متدهای دندانپزشکی داشتن لبخند زیبا به بهترین شکل ممکن برای شما فراهم خواهد شد. ایمپلنت دندان در واقع روشی نوین و البته گران قیمت است. در این روش شما می‌توانید فضای خالی و از دست رفته دندان خود را باز گردانید. در این روش از پایه‌های تیتانیومی استفاده می‌شود که به‌سادگی با لثه و استخوان دندان شما سازگار شده و در نهایت با اعمال روکشی منجر به یک دندان ثابت و دائمی برای شما خواهد بود. در این روش نیاز به رعایت رژیم غذایی در ۳ الی ۴ ماه اول دارید، ناگفته نماند که رعایت رژیم غذایی به معنای عدم غذاخوردن شما نخواهد بود، شما می‌توانید از غذاهایی با بافت نرم استفاده نمایید. در این روش خوشبختانه میزان عوارض بسیار محدود بوده و تنها افرادی که دارای لثه‌های به شدت بیمار هستند نیاز به بررسی‌های بیشتری قبل از اعمال ایمپلنت دارند.

لبخند زیبا

تفاوت لمینت دندان و کامپوزیت دندان

از لمینت دندان با عنوان معجزه دندانپزشکی یاد شده است. داشتن لبخند زیبا با انجام لمینت به بهترین شکل ممکن صورت‌پذیر می‌باشد. در این روش می‌توان فاصله بین دندان‌ها، فرم نامناسب، و یا رنگ آن را اصلاح نموده و در واقع لبخند زیبا را به شما هدیه داد. لمینت دندان به دو صورت عرضه می‌شود: در نوع اول از لمینت های سرامیکی استفاده شده و در نوع دوم لمینت دندان کامپوزیت دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر دو این روش از لایه‌ای برای رفع مشکلات ظاهری دندان شما استفاده می‌شود و با عنوان ترمیم زیبایی مشهور است.

لمینت های سرامیکی دارای ثبات رنگی بیشتری است و میزان مقاومت بیشتری نسبت به کامپوزیت دارد. این روش کمی هزینه بر تر می‌باشد. در روش لمینت کامپوزیت میزان تراش وارد شده به دندان کمتر بوده و در واقع می‌تواند کاملاً همرنگ با سایر دندان‌ها باشد و قیمت مناسب‌تری دارد. به طور کلی لمینت دندان در لبخند زیبا نقش مهمی ایفا می‌نماید.

لبخند زیبا

انتخاب بهترین دندانپزشکی زیبایی

با توجه به مسائل عنوان شده مشخص شد که برای داشتن لبخند زیبا نیاز به رعایت استانداردهای لازم دندانپزشکی می‌باشد. در انتخاب بهترین دندانپزشکی یک سری آیتم‌ها را مورد بررسی قرار دهید. جنس مواد استفاده شده یکی از مسائل بسیار مهم برای هر دندانپزشک بوده و هرگز نباید به بهانه قیمت مناسب‌تر به دندان خود آسیب برسانید. در گام بعدی تخصص دندانپزشک مد نظر بوده و به نوعی می‌تواند یکی از موارد بسیار مهم  باشد.

توجه نمایید که دندانپزشکی شرق تهران در نظر دارد بهترین خدمات را به شما ارائه داده و لبخند زیبا را به شما هدیه دهد. خوشبختانه در این کلینیک از بهترین روش‌های زیبایی استفاده می‌شود ،لبخند زیبا در جوان‌سازی چهره شما نقش بسیار مهمی دارد. موضوع مهم در خصوص کلینیک ما استفاده از روال های تصویری در حین انجام کار بوده که سبب می شود فرد به بهترین شکل ممکن از روال کاری دیدن نموده و هیچ گونه ترسی را به خود راه ندهد.

لبخند زیبا